Oznaka HOVNaziv HOVZadnji dan
trgovanja
Prosječna
cijena
Posljednja
cijena
Promjena
[%]
Najbolji
kupovni
Najbolji
prodajni
ALPR-R-AAlpro a.d. Vlasenica25.11.2019.0,360,360,00 0,37
AURS-O-AMKD Auris a.d. Banja Luka      
BLKI-O-BGrad Banja Luka - obveznice 2. emisija16.4.2018.104,00104,000,00  
BLKI-O-CGrad Banja Luka - obveznice 3. emisija30.11.2020.105,50105,500,00  
BOKS-R-ABoksit a.d. Milići13.1.2021.0,550,550,000,440,55
BVRU-R-AZTC Banja Vrućica a.d. Teslić18.1.2021.1,331,330,001,331,40
CIST-R-AČistoća a.d. Banja Luka22.10.2020.0,470,470,000,3760,47
CRRF-O-BMKD Credis a.d. Banja Luka - obveznice 2. emisija14.8.2019.101,50101,500,00  
CRRF-O-CMKD Credis a.d. Banja Luka - obveznice 3. emisija11.9.2019.100,00100,000,0098,08102,00
CRRF-O-FMKD Credis a.d. Banja Luka - obveznice 6. emisija      
DEST-R-AHemijska industrija Destilacija a.d. Teslić17.9.2020.0,220,220,000,226 
EDPL-R-AElektrodistribucija a.d. Pale12.1.2021.0,1990,1990,000,2020,238
EKBL-R-AElektrokrajina a.d. Banja Luka19.1.2021.0,110,1110,920,090,119
EKHC-R-AElektrohercegovina a.d. Trebinje29.12.2020.0,2720,2720,000,2450,27
ELBJ-R-AElektro - Bijeljina a.d. Bijeljina19.1.2021.0,1270,1270,790,1120,14
ELDO-R-AElektro Doboj a.d. Doboj12.1.2021.0,300,300,000,2930,36
HEDR-R-AHidroelektrane na Drini a.d. Višegrad11.1.2021.0,2020,2010,000,1920,20
HELV-R-AHidroelektrane na Vrbasu a.d. Mrkonjić Grad24.12.2020.0,330,330,000,2640,395
HETR-R-AHidroelektrane na Trebišnjici a.d. Trebinje19.1.2021.0,210,210,000,2060,21
INSR-O-AOpština Istočno Novo Sarajevo      
123456

Pretraga po prvom slovu

A B C D E F G H I J K
L M N O P R S T U V Z

Pretraga po nazivu hartije

Unesite bar jedno slovo iz oznake ili naziva HOV.

Hartije iz indeksa

BIRS FIRS ERS10

Upravni ili nadzorni odbor

Unesite bar tri slova iz imena člana upravnog ili nadzornog odbora.

Akcionari

Unesite bar tri slova iz naziva akcionara.