Oznaka HOVNaziv HOVZadnji dan
trgovanja
Prosječna
cijena
Posljednja
cijena
Promjena
[%]
Najbolji
kupovni
Najbolji
prodajni
ALPR-R-AAlpro a.d. Vlasenica25.11.2019.0,360,360,000,2880,37
APBL-R-BAutoprevoz a.d. Banja Luka19.4.2021.0,0780,0780,000,0630,093
ATMK-R-AEnergoinvest automatika a.d. Istočno Sarajevo16.3.2021.0,5330,5330,000,533 
AURS-O-AMKD Auris a.d. Banja Luka      
BLKI-O-BGrad Banja Luka - obveznice 2. emisija16.4.2018.104,00104,000,00  
BLKI-O-CGrad Banja Luka - obveznice 3. emisija30.11.2020.105,50105,500,00  
BOKS-R-ABoksit a.d. Milići13.1.2021.0,550,550,000,440,50
BVRU-R-AZTC Banja Vrućica a.d. Teslić9.4.2021.1,441,440,00 1,40
CIST-R-AČistoća a.d. Banja Luka12.4.2021.0,400,400,000,400,456
CRRF-O-BMKD Credis a.d. Banja Luka - obveznice 2. emisija14.8.2019.101,50101,500,00100,00104,00
CRRF-O-CMKD Credis a.d. Banja Luka - obveznice 3. emisija23.3.2021.100,13100,130,0098,08102,00
CRRF-O-FMKD Credis a.d. Banja Luka - obveznice 6. emisija      
DEST-R-AHemijska industrija Destilacija a.d. Teslić17.3.2021.0,2260,2260,000,226 
EDPL-R-AElektrodistribucija a.d. Pale10.3.2021.0,1770,1760,000,1740,212
EKBL-R-AElektrokrajina a.d. Banja Luka13.4.2021.0,0840,0840,000,068 
EKHC-R-AElektrohercegovina a.d. Trebinje3.3.2021.0,200,200,000,160,197
ELBJ-R-AElektro - Bijeljina a.d. Bijeljina8.4.2021.0,1270,1270,000,1140,14
ELDO-R-AElektro Doboj a.d. Doboj12.4.2021.0,3030,300,000,2910,32
HEDR-R-AHidroelektrane na Drini a.d. Višegrad23.3.2021.0,200,200,000,200,24
HELV-R-AHidroelektrane na Vrbasu a.d. Mrkonjić Grad26.2.2021.0,270,270,000,2620,324
123456

Pretraga po prvom slovu

A B C D E F G H I J K
L M N O P R S T U V Z

Pretraga po nazivu hartije

Unesite bar jedno slovo iz oznake ili naziva HOV.

Hartije iz indeksa

BIRS FIRS ERS10

Upravni ili nadzorni odbor

Unesite bar tri slova iz imena člana upravnog ili nadzornog odbora.

Akcionari

Unesite bar tri slova iz naziva akcionara.