Oznaka HOVNaziv HOVZadnji dan
trgovanja
Prosječna
cijena
Posljednja
cijena
Promjena
[%]
Najbolji
kupovni
Najbolji
prodajni
ALPR-R-AAlpro a.d. Vlasenica25.11.2019.0,360,360,000,2880,37
APBL-R-BAutoprevoz a.d. Banja Luka19.4.2021.0,0780,0780,000,0630,093
ATMK-R-AEnergoinvest automatika a.d. Istočno Sarajevo29.4.2021.0,5330,5330,000,533 
BOKS-R-ABoksit a.d. Milići13.1.2021.0,550,550,000,440,50
BVRU-R-AZTC Banja Vrućica a.d. Teslić6.5.2021.1,301,300,001,201,30
CIST-R-AČistoća a.d. Banja Luka21.4.2021.0,400,400,000,40 
DEST-R-AHemijska industrija Destilacija a.d. Teslić17.3.2021.0,2260,2260,000,226 
EDPL-R-AElektrodistribucija a.d. Pale5.5.2021.0,1740,1730,000,1740,208
EKBL-R-AElektrokrajina a.d. Banja Luka7.5.2021.0,0820,0822,380,0680,10
EKHC-R-AElektrohercegovina a.d. Trebinje3.3.2021.0,200,200,000,160,197
ELBJ-R-AElektro - Bijeljina a.d. Bijeljina7.5.2021.0,1260,1250,790,1250,14
ELDO-R-AElektro Doboj a.d. Doboj7.5.2021.0,300,300,000,2910,358
HEDR-R-AHidroelektrane na Drini a.d. Višegrad23.3.2021.0,200,200,000,200,24
HELV-R-AHidroelektrane na Vrbasu a.d. Mrkonjić Grad26.2.2021.0,270,270,000,2640,324
HETR-R-AHidroelektrane na Trebišnjici a.d. Trebinje7.5.2021.0,1950,1952,630,1950,21
JLLC-R-AJelšingrad Livar Livnica čelika a.d. Banja Luka11.3.2021.0,040,040,000,0320,04
KDVO-R-ADunav osiguranje a.d. Banja Luka15.4.2021.37,0037,000,0030,0041,73
KRPT-R-AKrajinapetrol a.d. Banja Luka4.1.2021.1,201,200,001,17 
MIRA-R-AMira a.d. Prijedor14.4.2021.1,181,180,00  
MRDN-R-AMeridian a.d. Banja Luka15.1.2021.0,6310,6310,000,6340,75
12

Pretraga po prvom slovu

A B C D E F G H I J K
L M N O P R S T U V Z

Pretraga po nazivu hartije

Unesite bar jedno slovo iz oznake ili naziva HOV.

Hartije iz indeksa

BIRS ORS ERS10

Upravni ili nadzorni odbor

Unesite bar tri slova iz imena člana upravnog ili nadzornog odbora.

Akcionari

Unesite bar tri slova iz naziva akcionara.